Hakkımızda

Systemair HSK kimdir?

 

İsveçli Systemair, havalandırma ve soğutma ürünlerinde dünya devi. Firmanın Türkiye iştiraki olan Systemair HSK ise, fabrikalar, alışveriş merkezleri, havalimanları, şehir hastaneleri, acil durum hastaneleri, endüstriyel tesisler gibi dev projelerin iklimlendirmesini sağlıyor ve klima santralleri sektöründe 10 yıldır Türkiye pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor.

 

 

Özellikle yüksek katlı ve camları açılmayan yapılarda taze hava girişini sağlayarak kritik rol oynayan klima santrallerini “binaların gizli kahramanları” olarak nitelendiren Systemair HSK’nın ürün gamında klima santrallerinin yanı sıra fanlar, hava dağıtım ekipmanları, hava perdeleri ve soğutma ürünleri yer alıyor. Ar-Ge merkezinde geliştirdiği inovatif buluşlarına her geçen gün yenilerini ekleyen Systemair HSK, iklimlendirme projelerine dizayn aşamasında dahil olarak tasarımdan tesisin devreye alınmasına kadar her aşamada rol oynuyor. Ulusal ve uluslararası prestijli projelerde iklimlendirme çözümleri ile öne çıkan şirket, Türkiye’yi Ortadoğu ve Balkanlar için üretim üssü olarak konumlandırıyor ve 25’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

 

 

Tüketiciye, çevreye ve topluma duyarlı, yenilikçi ürün ve çözümleriyle prestijli projelerin güvenilen çözüm ortağı olan Systemair HSK, “mekânların iç hava kalitesini artırıp insanlara taze ve temiz hava sağlamak” misyonu doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen bir bakış açısıyla yol alıyor.

 

Detaylı bilgi için;

www.systemair.com.tr